Ledelse og ansatte

Personal 18-19
Ledelse

Rektor

Kiet Minh Dang

E-post: kiet.dang@ude.oslo.kommune.no

22902403/95276083

 

Assisterende rektor

Frode Espen Wannebo

E-post: frode.espen.wannebo@ude.oslo.kommune.no

22902404

leder for 6.–7. trinn, 

Team 6-7

 

Undervisningsinspektør

Chalak Marufi

E-post: chalak.marufi@ude.oslo.kommune.no

22902441

leder for 4.-5. trinn

Team 4-5

 

Undervisningsinspektør

Lene Cecilie Stømner

E-post: Lene.Cecilie.Stomner@ude.oslo.kommune.no
22902405

leder for 1.-3. trinn 

Team 1

Team 2-3

 

Undervisningsinspektør

Trinh Tran

22902406

leder for Team ML og AKS

Team ML

AKS

 

Organisasjonskart Ammerud skole 2018-2019

Kontoret

Heidi Martine Snoen

Heidi.Martine.Snoen@ude.oslo.kommune.no

22902402

 

Sissel Øie

Sissel.Oie@ude.oslo.kommune.no

22902400

Sosiallærer- Sosialarbeider

Sosiallærer- spesialpedagogikk

Nathalie Desmot

E-post

Nathalie.Desmot@ude.oslo.kommune.no
22902415

 

Sosialarbeider-skolemiljø og elevatferd

Therese Berge

E-post

22902411
Aktivitetsskolen

Tel: 22902458

Baseleder team 1, Kiran Ansari

kiran.ansari@ude.oslo.kommune.no

Baseleder team 2, Ali Asghar

epost kommer

Baseleder team 3, Angelica Pigao Olsen

Angelica.Olsen.Pigao@ude.oslo.kommune.no

Baseleder team 4, Mona Andersen

mona.andersen@ude.oslo.kommune.no

Team AKS

Helsesøster

Vilde Johannessen

Mandag 08.30-11.30, tirsdag, onsdag og torsdag kl. 08.30-13.00.

Kan nås på tlf: 22902459/96226176

eller mail:

Vilde.johannessen@bgr.oslo.kommune.no

Synnøve Melheim 

Kan nås på tlf: 22902409/90516818 eller mail

synnove.melheim@bgr.oslo.kommune.no