Hovedseksjon

Team AKS og skoleassistenter

AKS

Angelica Olsen-Pigao - Avdelingsleder 1. trinn
angelica.olsen-pigao@osloskolen.no

Canan Karakus -  assistent, canan.karakus@osloskolen.no

Mimouna Laksiri - barne- og ungdomsarbeider, mimouna.laksiri@osloskolen.no

 

Ramona How Glaister- lærling, ramona.how@osloskolen.no

Helene Baltzersen - Baseleder 2. trinn

helene.baltzersen@osloskolen.no

 

Isis Joelene Adams Gjelsten - lærling isis.gjelsten@osloskolen.no

 

Uma Shanmugalingam - assistent, shanmugalingam.umaguruparan@osloskolen.no


Synøve Samuelsen - barne- og ungdomsarbeider, synove.samuelsen@osloskolen.no 

 

Myriam Galvez - barne- og ungdomsarbeider, myriam.galvez@osloskolen.no 

Khalid Ezzouhri - assistent, khalid.ezzouhri@bgo.oslo.kommune.no 

 


Kiran Ansari - Avdelingsleder 3. trinn kiran.ansari@osloskolen.no


Hanna Marie Rønold Nord- lærling, hanna.nord@osloskolen.no

Hamza Abounasr - assistent, hamza.abounasr@osloskolen.no

 

Line Øie Krogsvold - assistent, line.krogsvold@osloskolen.no

Yai Faatou Ceesay- barne- og ungdomsarbeider, yai.ceesay@osloskolen.no

Issam Aouassar, assistent, issam.aouassar@osloskolen.no


Mona Andersen - Avdelingsleder  4. trinn
mona.andersen@osloskolen.no

Tahira Ahmad - assistent, tahira.ahmad@osloskolen.no


Anna Maria Brzeczek - barne- og ungdomsarbeider, anna.brzeczek@osloskolen.no


Lars-Christian Hol - barne- og ungdomsarbeider, lars-christian.hol@osloskolen.no


Hamdi Hussein - assistent, hamdi.hussein@osloskolen.no


Fowzi Jama- lærling, fowzi.jama@osloskolen.no

 

Morten Olsen , barne- og ungdomsarbeider , morten.olsen2@osloskolen.no 

AKS-kokk

Giovanni Bonura, giovanni.bonura@osloskolen.no