Team AKS og skoleassistenter

Aktivitetsskolen grønn logo (stor)

1. trinn


Christian Syversen- Baseleder

christian.syversen@osloskolen.no

Uma Shanmugalingam - assistent, shanmugalingam.umaguruparan@osloskolen.no


Synøve Samuelsen - barn og ungdomsarbeider, synove.samuelsen@osloskolen.no

Hamza Abounasr - assistent, hamza.abounasr@osloskolen.no

Canan Karakus -  assistent, canan.karakus@osloskolen.no


Hanna Marie Rønold Nord- lærling, hanna.nord@osloskolen.no

2. trinn


Kiran Ansari - baseleder
kiran.ansari@osloskolen.no


Yai Faatou Ceesay- barn og ungdomsarbeider, yai.ceesay@osloskolen.no


Ole-Mathis Grimstad - assistent, ole.grimstad@osloskolen.no

Line Øie Krogsvold - assistent, line.krogsvold@osloskolen.no

Thulani Simon Maluleka - assistent

3. trinn


Mona Andersen - baseleder
mona.andersen@osloskolen.no


Mimouna Laksiri - barne og ungdomsarbeider, mimouna.laksiri@osloskolen.no

Yllianah Damo - barne og ungdomsarbeider. 

 Marie Skibenes Botilsrud- assistent, marie.botilsrud@osloskolen.no

Myriam Galvez - barn og ungdomsarbeider, myriam.galvez@osloskolen.no


Anna Maria Brzeczek - assistent, anna.brzeczek@osloskolen.no


Lars-Christian Hol - assistent, lars-christian.hol@osloskolen.no

Ilyas Bartal Jemal- assistent, ilyas.jemal@osloskolen.no

Mostafa Aboulane - assistent, mostafa.aboulane@osloskolen.no

4. trinn


Angelica Olsen-Pigao - baseleder
angelica.olsen-pigao@osloskolen.no


Andreas Bjølset - assistent, andreas.bjolset@osloskolen.no


Hamdi Hussein - assistent, hamdi.hussein@osloskolen.no


Helene Baltzersen - barn og ungdomsarbeider, helene.baltzersen@osloskolen.no

Fowzi Jama- lærling, fowzi.jama@osloskolen.no

AKS-kokk

Giovanni Bonura, giovanni.bonura@osloskolen.no

AKS-leder 

Trinh Tran
to.tran@osloskolen.no