Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Personal 2021-2022

Ledelsen 

Rektor

 
Ann Elisabeth Kallevig
E-post: ann.kallevik@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 03

Assisterende rektor

leder for 6.–7. trinn

Team 6-7
 
Frode Espen Wannebo
E-post: frode.wannebo@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 04

Undervisningsinspektør

leder for 4.–5. trinn
Team 4-5

Eirik Ahdell
E-post: eirik.ahdell@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 05

Undervisningsinspektør

leder for 1.–3. trinn

Team 1
Team 2-3


Mona Nikolaisen
E-post: mona.nikolaisen@osloskolen.no

Undervisningsinpektør

leder for Team Skolemiljø

Team Skolemiljø

Elin Gunnarsdottir
E-post: elin.gunnarsdottir@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 41

Kontoret

Kontorleder, Alex Phan, alex.phan@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 02


Sissel Øie, sissel.oie@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 00

Sosiallærer- spesialpedagogikk


Nathalie Desmot
E-post: nathalie.desmot@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 15

Aktivitetsskolen: Tel: 22902451

Avdelingsleder team 1, Angelica Olsen-Pigao
angelica.olsen-pigao@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51

Avdelingsleder team 2, Helene Baltzersen

helene.baltzersen@osloskolen.no 

Tlf. 22 90 24 51

Avdelingsleder team 3, Kiran Ansari
kiran.ansari@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51


Avdelingsleder team 4, Mona Andersen
mona.andersen@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51

Helsesykepleier

Ane Skeie Hermansen

(ansvar for 1.–3. trinn)

Tlf. 47784501

E-post: ane.skeie.hermansen@bgr.oslo.kommune.no

Vilde Johannessen

(ansvar for 4.–7. trinn)

Mandag 08.30–11.30, tirsdag, onsdag og torsdag kl. 08.30–15.30.

Tlf: 22902459 / 96226176