Ledelse og ansatte

Personal 2021-2022

Ledelsen 

Rektor

 
Ann Elisabeth Kallevig
E-post: ann.kallevik@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 03

Assisterende rektor

leder for 6.–7. trinn

Team 6-7
 
Frode Espen Wannebo
E-post: frode.wannebo@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 04

Undervisningsinspektør

leder for 4.–5. trinn
Team 4-5

Eirik Ahdell
E-post: eirik.ahdell@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 05

Undervisningsinspektør

leder for 2.–3. trinn
Team 2-3


Frode Espen Wannebo
E-post: frode.wannebo@osloskolen.no
Tlf. 22902404

Undervisningsinpektør

leder for 1. trinn og Team Skolemiljø

Team 1

Team Skolemiljø

Elin Gunnarsdottir
E-post: elin.gunnarsdottir@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 41

Organisasjonskart Ammerud skole 2020-2021

Kontoret:  

Alex Phan, alex.phan@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 02


Sissel Øie, sissel.oie@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 00

Sosiallærer- spesialpedagogikk


Nathalie Desmot
E-post: nathalie.desmot@osloskolen.no
Tlf. 22 90 24 15

Aktivitetsskolen: Tel: 22902451

Avdelingsleder team 1, Angelica Pigao Olsen
angelica.olsen-pigao@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51


Avdelingsleder team 2, Anna Grigoryan

anna.grigoryan@osloskolen.no 

Tlf. 22 90 24 51

Avdelingsleder team 3, Kiran Ansari
kiran.ansari@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51


Avdelingsleder team 4, Mona Andersen
mona.andersen@osloskolen.no

Tlf. 22 90 24 51

Helsesykepleier

Ane Skeie Hermansen

(ansvar for 1.- 3. trinn)

Tlf. 47784501

E-post: ane.skeie.hermansen@bgr.oslo.kommune.no

Vilde Johannessen

(ansvar for 4.- 7. trinn)

Mandag 08.30-11.30, tirsdag, onsdag og torsdag kl. 08.30-15.30.

Tlf: 22902459 / 96226176